Hakkımızda

Hakkımızda

2013 yılında kurulmuş olan Link House, geride bıraktığı zaman zarfı içerisinde sayısız sektör ve firmaya hizmet vermiştir.

Yaptığımız iş de en iyi olmak için yola çıktık. Her şeyden önce insana, yatırıma inanan bir firmayız. ‘Yaptığımızın işin en iyi olması için durmadan çabalamak ve teslim edildikten sonra da işin arkasında durmak’ felsefesi önceliğinde çıktığımız bu yolda personelimizin uzmanlıkları konusunda son derece yetkin olmalarına dikkat ederek ve sürekli gelişimlerine katkıda bulunarak kendimizi en son teknoloji konusunda güncel tutmaktayız. Sunduğumuz çözümlerin performanslı, kullanışlı, ölçeklenebilir, esnek, sürdürülebilir ve güvenilir olmasını bir zorunluluk olarak görüyoruz.

Çağımız bilgi ve teknoloji çağıdır. İşte bu çağa, hızla gelişen yeniliklere ayak uydurarak sizlere en iyi hizmeti, bilgiyi sağlam deneyimler ile sunmaktayız.

Web tasarım, mobil uygulama ve animasyon hizmetleri geliştirme konularında hizmet veren bir kuruluş olup ağırlıklı olarak kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz.

Web sitelerimizin ortak özelliği genellikle üst sıralarda yer almasıdır. Çünkü web tasarım sektörüne ilk başta SEO alanında giriş yaptığımız için daha farklı ve kaliteli bir standart geliştirmiş bulunmaktayız.

Müşteriler, çalıştıkları firmaları memnun olmak için seçerler. Müşterilerimize her daim daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün kalite standartlarımızı bir adım yukarı taşıyarak kaizen felsefesi ile işlerimizde sürdürülebilir bir kalite ve katma değer oluşturmaya çalışıyoruz.

Sizler de bilgi ve teknoloji çağının avantajlarından yararlanmak isterseniz, Link House olarak gururla sizi beklemekteyiz.